1. Rajd Bricomarche KJS

2019.03.02-03

2019-02-15 20:16:33 - Uwaga! Zgłoszenie jest ważne tylko w przypadku potwierdzenia wpłaty pełnej kwoty wpisowego.
InformacjeLista zawodnikówTrasyCzasy odcinkówKaryWynikiPodsumowanie 
OS13 - Pszczółki 5(2 km)
ODCINEK
POZ
NR
KIEROWCA/PILOT
KL
CZAS
DO POP.
DO LID.
19Śliwiński/RyduchowskiK51:46.00------
227Kubiak/JamroziakK31:47.101.101.10
35Lademann/LademannK51:48.101.002.10
46Walczak/WalczakK51:50.001.904.00
510Frąszczak/Gebert K41:51.161.165.16
617Pranszke/GęstwickiK41:51.290.135.29
74KozłowskiK51:52.371.086.37
824Adrian/KorthalsK31:52.440.076.44
914Mandryk/KlauzińskiK41:53.310.877.31
1023Ziółkowski/RychterK41:53.900.597.90
117Czyczyn-EgierdK41:53.970.077.97
123Gromowski/Gromowski K51:55.691.729.69
1316MACIEJCZYK/REPLINK41:56.300.6110.30
1426JABŁOŃSKI/ZYŚKK31:56.470.1710.47
1522Wąsowicz/WąsowiczK41:56.500.0310.50
1630Purzycki/TykarskiK31:57.691.1911.69
1720Wasilewski/Kurowska K41:57.840.1511.84
1829PopowiczK32:00.102.2614.10
1912LipskiK42:00.940.8414.94
2036UJAZDOWSKI/UJAZDOWSKIK22:02.101.1616.10
218Biedrzycki/BrokowskaK42:02.400.3016.40
2215POPEKK42:04.402.0018.40
2328MichalskaK32:04.910.5118.91
2438Kasperski/JasińskiK12:05.150.2419.15
2539Kreft/Elwart K12:06.351.2020.35
2631Dempc/AliakseiK22:06.600.2520.60
2721Wiszniewski/ArchackiK42:09.202.6023.20
2819Stec/MichalskaK42:09.900.7023.90
2933Sikorski/BraszkaK22:11.841.9425.84
3041Łotocki/WarmińskaK12:18.096.2532.09
3137Wojnicki/KreftK22:23.905.8137.90
3235SzarmachK22:25.121.2239.12
3325Holz/AndrzejewskiK32:25.700.5839.70
341SzczepanekGOŚĆ---------
352Tomaszewicz GOŚĆ---------
3611Kosiorek/ChrzanowskiK4---------
3718Smoliński/GrabowskiK4---------
3832Maciejczyk/KeplinK2---------
3940Marksz/WojnarowiczK1---------
KLASYFIKACJA PO ODCINKU
POZ
NR
KIEROWCA/PILOT
KL
CZAS
DO POP.
DO LID.
15Lademann/LademannK518:09.86------
24KozłowskiK518:20.8811.0211.02
36Walczak/WalczakK518:45.4924.6135.63
427Kubiak/JamroziakK318:50.144.6540.28
517Pranszke/GęstwickiK419:13.8423.701:03.98
69Śliwiński/RyduchowskiK519:22.288.441:12.42
723Ziółkowski/RychterK419:42.3820.101:32.52
83Gromowski/Gromowski K519:48.536.151:38.67
97Czyczyn-EgierdK419:49.951.421:40.09
1024Adrian/KorthalsK319:57.947.991:48.08
1122Wąsowicz/WąsowiczK420:13.4715.532:03.61
1230Purzycki/TykarskiK320:25.0011.532:15.14
1316MACIEJCZYK/REPLINK420:26.111.112:16.25
1410Frąszczak/Gebert K420:30.414.302:20.55
1528MichalskaK320:52.5822.172:42.72
1614Mandryk/KlauzińskiK420:56.644.062:46.78
1726JABŁOŃSKI/ZYŚKK321:05.378.732:55.51
1820Wasilewski/Kurowska K421:23.6018.233:13.74
1919Stec/MichalskaK421:28.524.923:18.66
2033Sikorski/BraszkaK221:30.001.483:20.14
2121Wiszniewski/ArchackiK421:31.291.293:21.43
2229PopowiczK321:34.022.733:24.16
238Biedrzycki/BrokowskaK421:54.5220.503:44.66
2415POPEKK422:03.068.543:53.20
2536UJAZDOWSKI/UJAZDOWSKIK222:09.576.513:59.71
2635SzarmachK222:43.7334.164:33.87
2712LipskiK422:47.123.384:37.26
2838Kasperski/JasińskiK123:20.7633.645:10.90
2941Łotocki/WarmińskaK123:30.8510.095:20.99
3039Kreft/Elwart K123:50.4319.595:40.58
3137Wojnicki/KreftK224:58.751:08.326:48.89
3225Holz/AndrzejewskiK325:12.9814.237:03.12
3331Dempc/AliakseiK226:40.391:27.418:30.53
341SzczepanekGOŚĆ---------
352Tomaszewicz GOŚĆ---------
3611Kosiorek/ChrzanowskiK4---------
3718Smoliński/GrabowskiK4---------
3832Maciejczyk/KeplinK2---------
3940Marksz/WojnarowiczK1---------
© MASATECH 2018