DZIEŃ ORGANIZACYJNY W sobotę miała miejsce część formalna rajdu. W siedzibie Automobiklubu Morskiego o godzinie 12:00 rozpoczął się Odbiór Administracyjny (OA), czyli weryfikacja zgłoszeń i dokumentów zawodników. Podczas OA sprawdzane są dane załogi, ważność prawa jazdy kierowcy i jeśli wszystko się zgadza, zawodnik dostaje numer startowy, książkę drogową i pakiet naklejek na samochód.
Zaraz po Odbiorze Administracyjnym rozpoczyna się Badanie Kontrolne (BK). Podczas BK sędziowie techniczni sprawdzają stan auta i wyposażenia bezpieczeństwa zawodników (kaski).
Po poprawnym zakończeniu OA i BK, zawodnicy mogli wybrać się w okolice Gniewina i pieszo zapoznać się z terenem prób sportowych.


12. RAJD ŻARNOWIECKI Automobilklub Morski z Gdyni ma zaszczyt poinformować, że w dniach 7-8 października 2023 na terenie gmin Gniewino i Krokowa odbędzie się impreza motoryzacyjna 12. Rajd Żarnowiecki. Po 4 latach przerwy powracamy z klasycznyą, dla naszego regionu, imprezą motoryzacyjną! To tu wielu miłośników rajdów stawiało swoje pierwsze kroki. Już za dwa tygodnie będą mogli ponownie zmierzyć się z klasycznymi odcinkami specjalnymi, jak Czymanowo, Lastryko i Amhil, jak również z całkiem nowym, ekscytującym odcinkiem o nazwie... Amhil II. Nie czekaj - zapisz się i zetrzyj kurz z OSów Gminy Krokowa!
Do zobaczenia w pierwszym tygodniu października!


PO RAJDZIE 11. Rajd Żarnowiecki przeszedł do historii. Zawodnicy zmierzyli się z wymagającymi i bardzo zróżnicowanymi odcinkami na terenach Gminy Gniewino i Gminy Krokowa.
Cieszymy się z pozytywnego oddźwieku po imprezie - dobre słowa w strone organizacji zawsze dodają nam energii do przygotowania kolejnych imprez!
Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, organizacjom i firmom, dzięki którym rajd mógł się odbyć.
Szczególne podziękowania dla Gimy Gniewino - Wasze wsparcie jest nieocenione i dzięki Wam możemy zorganizować rajd na takim poziomie!
Podziękowania dla Sponsora Głównego - WMS Wojnowscy Motorsport Service,
podziękowania dla Sponsorów: Inter Rally - wszystko do motosportu, Euro Cars, Auto Lieder.

Szczególne podziękowania dla firm Amhil Europa, WMW Sulicice, I&M Steel za udostępnienie terenu na potrzeby przeprowadzenia prób!

Dziękujemy i do zobaczenia!
Automobilklub Morski


LISTA STARTOWA NA NIEDZIELE W zakładce ZAWODNICY dodaliśmy listę startową na niedzielę.


KOMUNIKATY DYREKTORA Komunikaty Dyrektora nr 3 do zawodników. Zapoznanie:
Odcinki Polpotato, WMW Sulicice i Parszczyce tylko w sobotę!
Zapoznanie PIESZE, NIEOBOWIĄZKOWE


KOMUNIKATY DYREKTORA Komunikaty Dyrektora do zawodników. Najważniejsze zmiany:
Start rajdu przesunięty z godziny 8:00 na 9:00!
Rozdanie nagród rozpocznie się o godzinie 17:00


PRZED RAJDEM Zapisy zostały zamknięte! Już w najbliższą niedzielę na terenach Gminy Gniewino i Gminy Krokowa rozlegnie się dźwięk aut rajdowych. Zapraszamy do kibicowania!
W zakładce KIBICE znajduje się harmonogram czasowy startów i interaktywna mapa, która zaprowadzi dokładnie na miejsce prób sportowych.


11. RAJD ŻARNOWIECKI Automobilklub Morski z Gdyni ma zaszczyt poinformować, że w dniach 27-28 października 2018 na terenie gmin Gniewino i Krokowa odbędzie się impreza motoryzacyjna 11. Rajd Żarnowiecki. W tym roku zawodnicy będą zmagali się z czasem na 6 różnych Odcinkach Specjalnych przejeżdzanych trzykrotnie!
Zarezerwujcie sobie weekend 27-28 października!


KOMUNIKAT DYREKTORA NR 1

Uwaga ZAWODNICY! Komunikat dyrektora nr 1 dotyczący zapoznania z trasą dostępny jest w zakładce ZAWODNICY

Dotyczy nowych terminów zapoznania:
14.10.2017 Od godziny 15:00 do 17:00, nieobowiązkowe, piesze.
15.10.2017 Od godziny 07:00 do 08:15, nieobowiązkowe, piesze.


ZAPISY Lista zgłoszonych załóg rośnie w oczach! Po trzech dniach mamy zapisanych ponad 20 zawodników, a do końca zapisów pozostał równy tydzień!
Przypominamy, że udział w imprezie może wziąć KAŻDY - wystarczy spełnić minimum wymogów regulaminowych. Wystarczy dysponować sprawnym samochodem, kaskami i chęcią do startu :)
Po szczegóły odsyłamy do regulaminu ramowego KJS 2017 - link znajdziecie w zakładce Zawodnicy.


10. RAJD ŻARNOWIECKI Automobilklub Morski z Gdyni ma zaszczyt poinformować, że w dniach 14-15 października 2017 na terenie gmin Gniewino i Krokowa odbędzie się impreza motoryzacyjna 10. Rajd Żarnowiecki. Będzie to koleja edycja kultowego KJSu, który na stałe wpisał się w kalendarz rajdowy. Na uczestników czekają dobrze już znane odcinki - zarówno stare jak i nowe. Zapraszamy do zapisów oraz kibicowania zawodnikom w niedzielę 15 października!


7
PAZ
2023
Lista startowa
Lista startowa dodana w zakładce ZAWODNICY
26
WRZ
2023
Otwarcie listy zgłoszeń
Uzupełnienie danych o rajdzie i rozpoczęcie zapisów do 12 edycji Rajdu Żarnowieckiego
27
PAŹ
2018
|Lista startowa
W zakładce ZAWODNICY dodana została Lista startowa.
27
PAŹ
2018
Komunikaty Dyrektora
W zakładce ZAWODNICY dodane zostały dwa Komunikaty Dyrektora. Opisują zmiany w regulaminach uzupełniająych.
26
PAŹ
2018
Aktualizacja strony
W zakładkach KIBICE i ZAWODNICY wprowadzone zostały aktualizacje harmonogramów oraz dodana została interaktywna mapa.
15
PAŹ
2018
Otwarcie listy zgłoszeń
Uzupełnienie danych o rajdzie i rozpoczęcie zapisów do 11 edycji Rajdu Żarnowieckiego
14
PAŹ
2017
Lista Startowa
Uwaga ZAWODNICY! Lista startowa dostępna jest w zakładce ZAWODNICY
5
PAŹ
2017
Mapa kibica
Dla łatwiejszego znalezienia miejsc z harmonogramu, w zakładce Kibice umieściliśmy mapę z naniesionymi pinezkami. Dzięki nim bez problemu traficie do Serwisu oraz na Odcinki Specjalne - wystarczy wybrać punkt na mapie google i przy pomocy aplikacji z GPS dojechać bezpośrednio w okolice startu każdego z odcinków.
3
PAŹ
2017
Aktualizacja harmonogramów
Ważne informacje dotyczące rajdu umieszczane są w harmonogramach imprezy. Zarówno w zakładce Zawodnicy jak i Kibice wprowadziliśmy aktualizacje tegorocznych harmonogramów. Znajdziecie tam informacje dotyczące najważniejszych punktów dnia.
19
WRZ
2017
Start strony rajdu
Zapraszamy na oficjalną stronę Rajdu Żarnowieckiego na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje które pozwolą wam na aktywne uczestnictwo w imprezie. Zapraszamy do częstego odwiedzania strony i zapoznawania się z pojawiającymi sie informacjami.
© MASATECH 2023